GODZINY PRZYJĘĆ

PON - PT  

9.00 - 19.00

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

ZADZWOŃ

48 345 11 11

609 737 645


PARKING

PŁATNOŚĆ KARTĄ

DARMOWE WIFI

ŁATWY DOJAZD MPK


GABINET

Gabinet stomatologiczny DentAg został założony w 1990r. przez lekarza stomatologa Agatę Piskorz-Wolszczak. Przez wszystkie lata działalności główny nacisk kładziony był na rozwój, zarówno pod względem unowocześniania sprzętu, jak i wielu szkoleń i zdobywania nowych umiejętności zawodowych.

Od 1990 roku  w gabinetach zmieniło się wszystko: wystrój, sprzęt, urządzenia stomatologiczne, weszły nowe technologie. Jedyne co pozostało niezmienne od lat,  to troska o pacjentów. Wiemy, że piękny uśmiech i zdrowe zęby są kluczem do odnoszenia sukcesów osobistych  i zawodowych. Dlatego w oparciu o najnowsze technologie i wykwalifikowany zespół oferujemy najwyższej jakości opiekę stomatologiczną. Szczycimy się, że wieloletnim zaufaniem obdarzają nas całe wielopokoleniowe rodziny.

Pasja do stomatologii zaowocowała również tym, że nasz zespół zasila młode pokolenie wnosząc pasję i ducha innowacyjności. Pragniemy się  nadal doskonalić zawodowo aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom i komfort leczenia w myśl naszego hasła : ŻYCZLIWOŚĆ I PROFESJONALIZM.

 

Współpracujemy z: