Drodzy Pacjenci, nasz Gabinet został przeniesiony na ul. Piastowską 12

Radom, Piastowska 12

Gabinet DentAg

Gabinet stomatologiczny DentAg został założony w 1990r. przez lekarza stomatologa Agatę Piskorz-Wolszczak. Przez wszystkie lata działalności główny nacisk kładziony był na rozwój, zarówno pod względem unowocześniania sprzętu, jak i wielu szkoleń i zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Pasja do stomatologii zaowocowała również tym, że nasz zespół zasila młode pokolenie wnosząc zaangażowanie i ducha innowacyjności.

Obecnie zmieniamy lokalizację gabinetów. Zapraszamy do nowego budynku specjalnie zaprojektowanego i wybudowanego aby zapewnić naszym pacjentom maksymalnie wysoki standard i komfort leczenia. Chociaż od 1990 roku zmieniło się tak wiele to niezmienna pozostaje życzliwość i troska o pacjentów. Wiemy, że piękny uśmiech i zdrowe zęby są kluczem do zdrowia, ale i odnoszenia sukcesów osobistych i zawodowych. Dlatego w oparciu o najnowsze technologie i wykwalifikowany zespół oferujemy najwyższej jakości opiekę stomatologiczną.

Szczycimy się, że wieloletnim zaufaniem obdarzają nas całe wielopokoleniowe rodziny. Pragniemy się nadal doskonalić zawodowo aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom i komfort leczenia w myśl naszego hasła : ŻYCZLIWOŚĆ I PROFESJONALIZM.

Nasz zespół

Poznaj zespół naszych specjalistów. To oni zadbają o Twój komfort już od samego wejścia do naszego gabinetu.

Agata Piskorz-Wolszczak

lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej II stopnia

Kacper Wolszczak

lekarz dentysta

Magdalena Piasecka

lekarz dentysta

Elżbieta Adamczyk

dypl. asystentka stomatologiczna

Joanna Skorża

dypl. asystentka i higienistka stomatologiczna, mgr fizjoterapii

Magdalena Grudniewska

dypl. asystentka i higienistka stomatologiczna

Monika Lis-Piskorz

rejestratorka, technik radiolog