Drodzy Pacjenci, nasz Gabinet został przeniesiony na ul. Piastowską 12

Radom, Piastowska 12

Pacjent otrzymuje szybko pełne dane o stanie swojego zdrowia co umożliwia podjęcie właściwych decyzji. To wszystko pod jednym dachem i przy zastosowaniu niskiej dawki promieniowania, ponieważ wszystkie aparaty pracują w technologii cyfrowej.

Dysponujemy także kamerami wewnątrzustnymi które umożliwiają obrazowanie w powiększeniu stanu jamy ustnej i ułatwiają komunikację lekarza z pacjentem.

Najbardziej precyzyjnym urządzeniem które posiadamy jest aparat tomografii stożkowej Kodak CS 8200D. Badania nim przeprowadzone umożliwiają pełną ocenę uwarunkowań anatomicznych, wykonanie pomiarów i złożenie obrazu 3D. Tak dokładna diagnostyka jest korzystna między innymi przy leczeniu endodontycznym czy implantologicznym. Analiza 3D i wykonanie pomiarów przed zabiegiem umożliwia doskonałe jego zaplanowanie co skraca czas i ogranicza inwazyjność do minimum. Korzystne jest także to, że aparat emituje niewielką, bo aż 100 razy mniejszą dawkę promieniowania w porównaniu z powszechnie stosowanymi tomografami medycznymi.

Do zobrazowania pojedynczych zębów wykorzystujemy nowoczesną radiowizjografię płytek fosforowych DurrDental i aparat Planmeca.

Pełne łuki zębowe lub ich fragmenty możemy obrazować przeglądowo w technologii 2D – Pantomogram i zdjęcia skrzydłowo zgryzowe – korzystne przede wszystkim we wczesnej diagnostyce próchnicy innych nieprawidłowości.

Nowoczesna stomatologia nie może istnieć bez nowoczesnej diagnostyki.

Nasz zespół

Poznaj zespół naszych specjalistów. To oni zadbają o Twój komfort już od samego wejścia do naszego gabinetu.

Agata Piskorz-Wolszczak

lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej II stopnia

Kacper Wolszczak

lekarz dentysta

Magdalena Piasecka

lekarz dentysta

Elżbieta Adamczyk

dypl. asystentka stomatologiczna

Joanna Skorża

dypl. asystentka i higienistka stomatologiczna, mgr fizjoterapii

Magdalena Grudniewska

dypl. asystentka i higienistka stomatologiczna, mgr fizjoterapii

Monika Lis-Piskorz

rejestratorka, mgr ekonomii

Usługi Gabinetu

Zapewniamy naszym pacjentom wszechstronną opiekę dentystyczną. Diagnozujemy potrzeby, leczymy, upiększamy i pomagamy odpowiednio zadbać o piękny i zdrowy uśmiech.